GEÇİŞ SÜRECİ

  • ANASAYFA
  • HİZMETLERİMİZ
  • GEÇİŞ SÜRECİ

YAPILAN BAŞVURUNUZA İSTİNADEN OZAN POWER'IN SİZE SUNACAĞI TEKLİFİ KABUL ETMENİZ HALİNDE YAPILAN ANLAŞMA EPİAŞ'A BİLDİRİLECEKTİR. EPİAŞ TARAFINDAN ONAYLANMASI SONUCUNDA OZAN POWER TARAFINDAN İNDİRİMLİ ELEKTRİK TEDARİĞİNE BAŞLANACAKTIR.

1.ADIM

Müşteri, işletmesine gelen satış ekibinden ya da 0312 911 1717 no'lu Müşteri Hizmetleri yetkilileriniarayarak Ozan Power uzman kadrosundan analiz talebinde bulunur. Bununla birlikte Ozan Power Abonesi olma konusunda tüm soruları da Müşteri Temsilcilerimiz yanıtlar.

2.ADIM

Uzman kadrosuyla hizmet veren Ozan Power, abonesi olduğunuz tedarikçinizden gelen faturanızı inceler, gerekli elektrik tüketimi analizini yapar.

3.ADIM

Ozan Power uzmanları, işletmenizin tükettiği ya da tüketeceği yıllık toptan elektrik miktarına göre serbest tüketici olup olmadığınızı belirler.

4.ADIM

Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun indirim oranınız belirlendikten sonra sözleşme imzalanır ve ücret ödemeden, başka hiçbir işleme gerek kalmadan Ozan Power ile ucuz elektrik dünyasına geçişiniz sağlanır.

5.ADIM

Ozan Power, müşteri odaklı çalıştığı için, yeni elektrik tarifeleri serbest tüketiciliğin değişen şartları göz önünde bulundurarak, elektrik fiyatları ve enerji tasarrufu gibi konularda talep ve ihtiyaçlarınıza göre ürün hizmet kalitesini sürekli yüksek tutar.

6.ADIM

0312 911 1717 no'lu Müşteri Hizmetlerimizi arayarak, satış sonrası hizmet dahilinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, Türkiye'nin her yerinden serbest tüketicilik ve indirimli elektrikle ilgili tüm sorunlarınıza anında çözüm üretmek için çalışmaktadır.

Neden Ozan Power

Uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerine çeşitli operasyonel çözümler hazırlamakta ve tüketim profillerine uygun elektrik enerjisi alım şartları sağlamaktadır. Ozan Power, müşteri odaklı çözümler sunabilmek için bilgi birikiminden ve uzun yıllara dayanan deneyiminden yararlanmaktadır.
"Ucuz elektrik, kaliteli hizmet, size uygun daha çok seçenek" sloganı ile yola çıkan Ozan Power, sürekli ve yüksek miktarlarda elektrik tüketmek durumunda olan işletmelerin elektrik fatura giderlerini düşürmeyi hedeflemektedir.

Müşteri Temsilcilerimiz sorularınızı bekliyor. Hemen Bize Ulaşın

NELER SUNUYORUZ
İLETİŞİM
  • Ayaş Yolu 23.km 201/F,
    Sincan / ANKARA
  • 0312 911 1717
  • bilgi@ozanpower.com
SİZİ Arayalım

Copyright © Ozan Power 2016