UCUZ ELEKTRİK

  • ANASAYFA
  • HİZMETLERİMİZ
  • UCUZ ELEKTRİK

Aylık 125 TL ve üzerinde elektrik faturası olan kullanıcılar, "Serbest Tüketici" olarak adlandırılmaktadır. Serbest Tüketiciler elektrik abonesi olacakları tedarikçileri kendileri seçebilmektedir.

Ozan Power'a geçin, Bir Aylık Faturanız Bedavaya Gelsin...

Kendi Faturanızı Kendiniz Seçin 0312 911 1717 no'lu Ozan Power Müşteri Temsilcilerimizi arayın, Teklifimizi İnceleyin ve Aynı Elektriği Daha Ucuza Kullanmanın Tadını Çıkartın...

Ozan Power'la indirimli elektrik kullanarak toplam elektrik maliyetlerinizi azaltabilir ve toplamda 1 aylık faturanız kadar tasarruf edersiniz. Mesela şu anda elektrik abonesi olduğunuz tedarikçiye ayda 400 TL elektrik faturası ödüyorsunuz, yıl sonunda toplam 4.800 TL elektrik faturanıza harcamış olursunuz.
Eğer "Serbest Tüketici" hakkınızı kullanarak Ozan Power abonesi olursanız 4.800 TL yerine yaklaşık olarak 4.400 TL elektrik faturası ödersiniz. Elektrik tüketiminiz aynı olmasına rağmen maliyetlerinizden tasarruf edersiniz ve indirimli elektrik kullanmanın ayrıcalığını yaşamış olursunuz.

Ucuz elektrik abonesi olmak ve elektrik tarifeleri hakkında bilgi almak için 0312 911 1717 no'lu Ozan Power Müşteri Temsilcilerimizi arayabilir, tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

İndirim Hesaplayın Hemen Bize Ulaşın

2016 yılında değişen serbest tüketici limitleri ile artık çok daha fazla işletme indirimli elektrik kullanma fırsatı buluyor. Yıllık 3.600 kWh ve üstü elektrik tüketimi olan işletmeler elektrik tedarikçisini seçebilirken Ozan Power'dan aldıkları ucuz elektrik sayesinde de en önemli maliyet kalemlerinden biri olan elektrik tüketiminde tasarruf ediyorlar.

Müşteri Temsilcilerimiz sorularınızı bekliyor. Hemen Bize Ulaşın

NELER SUNUYORUZ
İLETİŞİM
  • Ayaş Yolu 23.km 201/F,
    Sincan / ANKARA
  • 0312 911 1717
  • bilgi@ozanpower.com
SİZİ Arayalım

Copyright © Ozan Power 2016